Over ons

Wat is ons doel?

Het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software. We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies. Onafhankelijk, diepgaand en actueel.

Wie zitten hier achter?

Arend-Jan Kauffmann (Xperit Group), voorzitter, Dynamics NAV vakgroep, ajkauffmann@dutchdynamics.net

Olga Nuyts (Enquire IT), secretaris, onuyts@dutchdynamics.net

Peter Wijntjes (Bizzbrain), penningmeester, Dynamics NAV vakgroep, pwijntjes@dutchdynamics.net

Luc van Vugt (fluxxus.nl), sponsoring, Dynamics NAV vakgroep, lvanvugt@dutchdynamics.net

Pieter Thijse Claase (PTC-IT), Dynamics AX vakgroep, ptclaase@dutchdynamics.net

Andere e-mailadressen:

Algemene info: info@dutchdynamics.net

Events: events@dutchdynamics.net

Sponsoring: sponsoring@dutchdynamics.net

Webmaster: webmaster@dutchdynamics.net

Events

12 oktober 2017 - AX event, 12 oktober 2017
Van Nelle Fabriek, Van Nelleweg 1, 3044 BC Rotterdam
Datum: 12 oktober 2017
Meer informatie »

10 oktober 2017 - NAV Event, 10 oktober 2017
Van der Valk Hotel, Bastion 73, 3905 NJ Veenendaal
Datum: 10 oktober 2017
Meer informatie »

13 juni 2017 - DDC Jaarevent 13 juni 2017
Oud London, Woudenbergseweg 52, 3707 HX, Zeist
Datum: 13 juni 2017
Meer informatie »


Nieuws

PixelZebra Solutions nieuwe Silver sponsor
25 oktober 2017
Lees bericht »

ABC E BUSINESS nieuwe Silver sponsor
22 oktober 2017
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community * Nieuwsflits * Oktober 2017
22 oktober 2017
Lees bericht »


Blog

DDC NAV-avond Veenendaal 10 oktober 2017
10 oktober 2017
Lees blog »

DDC NAV 10 oktober 2017 - Dynamics 365 Platform
10 oktober 2017
Lees blog »

DDC NAV 10 oktober 2017 - What's New in Dynamics NAV / Dynamics 365 - Technisch
10 oktober 2017
Lees blog »

Wat is de Dutch Dynamics Community?

Ons doel is het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software.

We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies.

Laagdrempelig, onafhankelijk, diepgaand en altijd actueel.

Om iedereen op de hoogte te houden kun je je inschrijven voor een van onze nieuwsbrieven:

Schrijf je hier in voor de NAV nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de AX nieuwsbrief

Platinum sponsors


Gold sponsors

 

Sapphire sponsors


Silver sponsors


Club van 100

c100