Over ons

Wat is ons doel?

Het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software. We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies. Onafhankelijk, diepgaand en actueel.

Wie zitten hier achter?

Arend-Jan Kauffmann (Xperit Group), voorzitter, Dynamics NAV vakgroep, ajkauffmann@dutchdynamics.net

Olga Nuyts (Enquire IT), secretaris, onuyts@dutchdynamics.net

Peter Wijntjes (Bizzbrain), penningmeester, Dynamics NAV vakgroep, pwijntjes@dutchdynamics.net

Luc van Vugt (fluxxus.nl), sponsoring, Dynamics NAV vakgroep, lvanvugt@dutchdynamics.net

Pieter Thijsse Claase (PTC-IT), Dynamics AX vakgroep, ptclaase@dutchdynamics.net

Andere e-mailadressen:

Algemene info: info@dutchdynamics.net

Events: events@dutchdynamics.net

Sponsoring: sponsoring@dutchdynamics.net

Webmaster: webmaster@dutchdynamics.net

Events

17 april 2018 - NAV Event,17 april 2018
Van der Valk Hotel Tiel Laan van Westroijen 10 4003 AZ Tiel
Datum: 17 april 2018
Meer informatie »

21 februari 2018 - AX event, 21 februari 2018
Quadira, Pater van den Elsenlaan 45-47, 5462 GG Veghel
Datum: 21 februari 2018
Meer informatie »

10 januari 2018 - NAV Event, 10 januari 2018
Van der Valk Hotel Utrecht, Winthontlaan 4-6, 3526 KV Utrrecht
Datum: 10 januari 2018
Meer informatie »


Nieuws

Dutch Dynamics Community - AX * Nieuwsflits * Mei 2018
25 mei 2018
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - NAV * Nieuwsflits * Mei 2018
11 mei 2018
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - NAV * Nieuwsflits * April 2018 * 2
27 april 2018
Lees bericht »


Blog

DDC NAV-avond Tiel 17 april 2018
17 april 2018
Lees blog »

DDC NAV 17 april 2018 - AVG/GDPR en Dynamics NAV
17 april 2018
Lees blog »

DDC NAV 17 april 2018 - Dynamics NAV 2018 API – out of the box
17 april 2018
Lees blog »

Wat is de Dutch Dynamics Community?

Ons doel is het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software.

We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies.

Laagdrempelig, onafhankelijk, diepgaand en altijd actueel.

Om iedereen op de hoogte te houden kun je je inschrijven voor een van onze nieuwsbrieven:

Schrijf je hier in voor de NAV nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de AX nieuwsbrief

Platinum sponsors


Gold sponsors

 

Sapphire sponsors


Silver sponsors


Club van 100

c100